Wychowankowie naszej placówki wzięli udział w zajęciach karaoke, podczas których aktywnie uczestniczyli we wspólnej zabawie. Karaoke okazało się pasjonującą forma rozrywki – uczniowie z entuzjazmem śpiewali przeboje znanych artystów. Zajęcia dostarczyły wielu pozytywnych emocji, radości oraz sprzyjały integracji grupy.
W ramach współpracy z Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy, wychowanki uczestniczyły w warsztatach plastycznych rozwijając swoje umiejętności artystyczne. Zajęcia pozwalały dziewczętom na zapoznanie się z różnorodnymi technikami plastycznymi – od malarstwa, aż po rękodzieło i sztukę użytkową. Stanowiły one odskocznię od codzienności. …







