Korzystając z pięknej majowej pogody, wychowankowie naszej placówki wzięli udział w rajdzie rowerowym na trasie Goździków – Drzewica – Rusinów, pokonując około 30 kilometrów. W trakcie wycieczki mieli okazję zwiedzić ruiny zamku w Drzewicy. Po krótkim odpoczynku i regeneracji sił uczestnicy, w doskonałych humorach, wrócili do placówki.
sporządził: Łukasz Chojnacki








