W dniach 18-21 maja wychowankowie naszej placówki uczestniczyli w wyjątkowym rejsie po Bałtyku. Wyprawa rozpoczęła się w Marinie Solnej w Kołobrzegu, skąd młodzież wyruszyła na pokładzie jachtu Genius Loci pod czujnym okiem kapitana Tadeusza Ducha i księdza Dariusza Frydrycha. Załogę tworzyli: Oliwia, Sandra, Kamila i Fabian pod opieką pani Iwony. Cztery dni spędzone na morzu były dla uczestników żeglarską przygodą oraz cenną lekcją samodzielności, współpracy i odpowiedzialności. Wspólna praca, pokonywanie codziennych wyzwań oraz obowiązki sprzyjały integracji i budowaniu relacji.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom i Sponsorom za umożliwienie realizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Wyrazy szczególnej wdzięczności kierujemy do:

  • Fundacji Misyjnej „Na Krańce Świata”,
  • księdza doktora Macieja Będzińskiego – dyrektora krajowego Papieskich Dzieł Misyjnych w Polsce,
  • Agaty i Mariusza Zduńskich – firma Wybudujemy Ci Basen.pl,
  • kapitana Tadeusza Ducha,
  • Piotra Stachowicza – IZOL-TEAM,
  • Pawła Góralskiego
  • oraz księdza doktora Dariusza Frydrycha

za okazane wsparcie, życzliwość i zaangażowanie w realizację rejsu.

Udział w wyprawie był dla uczestników wyjątkowym doświadczeniem, pełnym niezapomnianych chwil i wartościowych przeżyć.

Krótka relacja z rejsu: https://www.facebook.com/share/r/1Dv99NG2mG/

Sporządziła: Iwona Madej