W niedzielne popołudnie wychowanki V grupy wychowawczej uczestniczyły w spotkaniu integracyjnym. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnych rozmów oraz słodkiego poczęstunku. Miłym elementem wspólnie spędzonego czasu było również spożywanie gofrów, które wszystkim smakowały. Był to czas sprzyjający integracji, budowaniu relacji oraz wspólnemu spędzaniu czasu w radosnej atmosferze.

sporządził: Łukasz Chojnacki