Reprezentacja naszej placówki wzięła udział w Eliminacjach do Mistrzostw Polski w Piłce Ulicznej w Studzieńcu. Nasi podopieczni wystąpili w mocnym składzie: Tobiasz Ściubeł, Dawid Machas, Ksawery Marek, Kewin Mariański, Oliwier Szczygieł, Stanisław Banach, Kacper Sobala. Zawodnicy od początku turnieju prezentowali bardzo wysoki poziom gry, wykazując się dużym zaangażowaniem, dobrą współpracą zespołową oraz skutecznością pod bramką przeciwników. Po emocjonujących meczach drużyna naszego Ośrodka zajęła II miejsce, co zapewniło awans do Mistrzostw Polski. Dodatkowym sukcesem indywidualnym może pochwalić się nasz zawodnik Tobiasz Ściubeł, który zdobył tytuł Króla Strzelców turnieju zdobywając czternaście bramek.
Sporządził: Dominik Miernik








