W naszej placówce 13 lutego odbyły się walentynkowe gry i zabawy taneczne połączone z dyskoteką. Wydarzenie było doskonałą okazją do wspólnego świętowania, integracji oraz budowania pozytywnych relacji wśród wychowanków. Uczniowie chętnie uczestniczyli w konkursach, zabawach integracyjnych oraz wspólnych tańcach przy ulubionej muzyce. Całość przebiegła w radosnej i serdecznej atmosferze, sprzyjającej kulturalnej i bezpiecznej zabawie. Wychowankowie mieli możliwość lepszego poznania się, współpracy w grupach oraz rozwijania swoich umiejętności tanecznych i społecznych. Wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele radości i pozytywnych emocji.