Wolontariusze naszego Ośrodka po raz kolejny odwiedzili Publiczne Przedszkole w Bielinach. Tym razem przygotowali dla dzieci przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek”. Celem spektaklu było nie tylko dostarczenie przedszkolakom radości i dobrej zabawy, ale również przekazanie ważnych wartości wychowawczych. Bajka przypomniała dzieciom o konieczności zachowania ostrożności w kontaktach z osobami obcymi oraz uczyła empatii i właściwych postaw wobec innych. Po zakończeniu przedstawienia na dzieci czekały dodatkowe atrakcje. Wspólnie z wolontariuszami uczestniczyły w zabawach tanecznych oraz w „polowaniu na wilka”, które wzbudziło wiele emocji i śmiechu. Spotkanie przebiegało w atmosferze wzajemnej życzliwości, radości i dobrej zabawy. Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały spektakl, aktywnie uczestniczyły w proponowanych zabawach, a na zakończenie nagrodziły wolontariuszy własnoręcznie wykonanymi upominkami.
Sporządziła: Aneta Oracz








