Pod czujnym okiem pani sołtys Iwony Polak wychowankowie naszej placówki wzięli udział w akcji porządkowania terenu wokół świetlicy w Goździkowie oraz w pracach związanych z jego upiększaniem poprzez sadzenie krzewów. W działania na rzecz lokalnej społeczności zaangażowali się: Emil Kurkiewicz, Oliwier Szczygieł oraz Stanisław Banach. Chłopcy nie szczędzili wysiłku, aby teren wyglądał estetycznie i był zadbany. Posadzone krzewy w przyszłości wzbogacą estetykę miejsca i przyczynią się do poprawy jego wyglądu. Inicjatywa była również okazją do integracji oraz kształtowania postaw prospołecznych i odpowiedzialności za wspólne otoczenie.

Sporządziła: Anna Czechowska